Najwyższej jakości paliwa... NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PALIWA... Najwyższej jakości paliwa... NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PALIWA... Wyjątkowa energia dla podróżnych... WYJĄTKOWA ENERGIA DLA PODRÓŻNYCH... Wyjątkowa energia dla podróżnych... WYJĄTKOWA ENERGIA DLA PODRÓŻNYCH... Transport dostosowany do potrzeb klienta... TRANSPORT DOSTOSOWANY DO POTRZEB KLIENTA... Transport dostosowany do potrzeb klienta... TRANSPORT DOSTOSOWANY DO POTRZEB KLIENTA...

Firma F.H.U. ELŻBIETA BARTOS rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. Jest to rodzinna firma z bogatą tradycją i z wieloletnim doświadczeniem w branży paliwowej, prowadzona przez małżonków Elżbietę i Juliana Bartosów wraz z zaangażowanym zespołem pracowników, z którym dzięki dobrej wewnętrznej komunikacji, motywacji i zaufaniu tworzymy wspólnie markę naszej firmy. Jakość naszych usług i produktów jest konsekwentnie doskonalona, przy czym sygnały od klientów odgrywają w tym procesie szczególnie ważną rolę. Zaufanie, którym obdarzają nas nasi Klienci umożliwiają nam realizację kolejnych projektów.

Firma F.H.U. ELŻBIETA BARTOS jest rzetelnym, a zarazem elastycznym podmiotem gospodarczym, działającym na rynku paliw już ponad 13 lat.

Celem naszego działania jest dbałość o spełnianie wymagań i oczekiwań naszych Klientów poprzez oferowanie usług najwyższej jakości.

Dzieki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu jedną z najbardziej korzystnych ofert sprzedaży paliw, a także produktów sprzedawanych na własnych stacjach paliw.

Podstawową działalnością Firmy jest hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw płynnych i lekkiego oleju opałowego polskich producentów. Dostawcami paliw są znane koncerny mające silną pozycję na rynku, oferujące przede wszystkim wysoką jakość i niezawodność produktów, potwierdzaną certyfikatami jakości. Od lat owocnie współpracujemy z firmą PKN ORLEN oraz GRUPA LOTOS.

Szybki kontakt: Znajdziesz nas:
 
 
* - oznacza pola wymagane.